Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
In het nieuws door Eefje Herregodts & Marjolijn van Oordt Vindt u dat u sterk nieuws heeft, maar lukt het niet om hiermee de media te halen? Verbaast u zich over welk nieuws wel op de voorpagina van de krant staat? En ... »
Beeld in en over Vlaanderen door D. Biltereyst & R. Vande Winkel In tegenstelling tot buurlanden zoals Frankrijk GrootBrittanni en Nederland bestaat er in Belgi geen gids naar audiovisuele bronnen. De nieuwe publicatie Bewege... »
Lobbyen door Karel Joos Lobbyen voorbij de donkere achterkamers Een heldere blik op het snijvlak tussen politiek, de bedrijfswereld en de media Lobbyen gebeurt in duistere, doorrookte... »
Make it, blog it, share it! door De Praktische School Naai-, kook-, knutsel-, fotografie- en andere zelfmaakblogs zijn niet meer weg te denken uit het internetlandschap. En bloggen over je hobby of passie is helema... »
Leren communiceren door Carel Jansen, Els van der Pool & Judith Mulder Met Leren communiceren leer je goed en efficiënt te communiceren, zowel mondeling als schriftelijk. Het boek is toegankelijk en overzichtelijk geschreven overzi... »
Communicatie managen door StudentsOnly Dit is het e-book uittreksel behorend bij het boek 'Communicatie managen' (1e druk; ISBN 9789053529140 ) van Brigitte Hemming. Uittreksels van Studen... »