Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Onder één dak door Th.M. Coleman In het huis van Richard en Melanie bruist het van leven met vier kinderen in de middelbare schoolleeftijd. Een reeks onverwachte gebeurtenissen zet het tot voor... »
De Brief door Anneke de Jong Een onverwachte brief van haar ex, Marian, en een begeleidende brief bij haar manuscript naar een uitgever, kruisen elkaar en geven een bruuske wending aan het ... »
De Atlantier door Marten Toonder Heer Bommel en de AtlantierEr duikt een persoon op die zegt van Atlantis te komen met een tijdcapsule. Maar er moet een nieuwe gemaakt worden, en daar is veel g... »
Van ons het koninkrijk door Eugène Baak 1944. Even voor de bevrijding van het zuiden van Nederland wordt bij een overval op een NSB’er een collectie schilderijen gestolen. De kunst verdwijnt spoorloos... »
De hamer en het kruis door Martine Pauwels Ierland, 9de eeuwVader Padraig moet lijdzaam toezien hoe Vikings, onder leiding van Varg, de zoon van de jarl, zijn abdij plunderen.Iets later arriveert graaf C... »
Dans dans revolutie door Lisa Weeda <p>Het is de nacht waarop de dorpelingen van Utsjelinavka het kwaad, de duivel en het duister uitdrijven. Het is de dag waarop Toni twee kinderlijken ophaalt ti... »
Diamanthaas door Sander De Ruijter Diamanthaas beschrijft het leven van de ondernemende slager Anton de Groot tegen de achtergrond van enkele herkenbare momenten aan het einde van de vorige eeuw.... »