Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Adviseren door ergotherapeuten door Alex de Veld, Anke Heijsman & Minjou Lemette Een ergotherapeutisch advies heeft altijd te maken met wat mensen (willen) doen, of waaraan ze mee (willen) doen. Hiermee ondersteunt een ergotherapeut mensen m... »
Het beroep kinesitherapeut door Sven Gondry Zonder de ziekteverzekering zou gezondheidszorg voor vele patiënten in België onbetaalbaar zijn. Die ziekte- en invaliditeitsverzekering wordt geregeld door een... »
Ergotherapie in de geriatrie door De geriatrie is voor ergotherapeuten een zeer divers werkdomein, dat de laatste jaren sterk geëvolueerd is. Niet alleen de generatie ouderen verandert, maar ook... »