Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Iedereen journalist door Roeland Schweitzer & Willem Wansink Iedereen speelt tegenwoordig ‘journalist’: het mobieltje is camera, toetsenbord, zoekmachine en archief in één. Daarover gaat Iedereen journalist.De informatie ... »
<p>'Leren met collega s' is geschreven vanuit de gedachte dat professioneel werken tegenwoordig steeds meer permanent leren en persoonlijke ontwikkeling vraagt. »
Non Solus door Non SolusUitgevers en gouden knapen van ElsevierWie stonden aan de wieg van een van de grootste uitgeverijen ter wereld? En wie aan die van het grootste journal... »
Professionele bedrijfscommunicatie door Bas den Herder, Harry Smals & Herman Frijlink Professionele bedrijfscommunicatie is het standaardwerk voor studenten en (aankomende) professionals. Alle vormen van bedrijfscommunicatie komen aan bod: van di... »