Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mies door Jan Juffermans Twee weken na de eerste experimentele televisie-uitzending, 60 jaar geleden, verscheen de toen 22 jaar jonge Mies Bouwman voor het eerst op het scherm. TIentall... »
Voor altijd James Bond door Roger Moore Roger Moore, Voor altijd James BondKnap, zelfverzekerd en in alle opzichten de typisch Engelse gentleman: Roger Moore speelde de hoofdrol in een paar onvergetel... »
Total recall door Arnold Schwarzenegger & Peter Petre Zijn verhaal is uniek en uiterst onderhoudend, en hij vertelt het met verve in dit boek. Hij werd in de magere jaren na de oorlog geboren in een klein Oostenrij... »
Eerst zien, dan geloven door Hanneke van Dijk In de loop der tijd zijn er tientallen bioscopen verschenen en weer verdwenen in Amsterdam, maar Filmtheater De Uitkijk bestaat nog steeds! De cinema op Prinsen... »
Bond over Bond door Gareth Owen & Roger Moore Een uniek en fascinerend eerbetoon aan 50 jaar James Bond, geschreven door een van de meest geliefde 007's. Een must voor de miljoenen Bond-fans en alle liefheb... »
Acte de présence door Nienke Swierstra & Willeke van Ammelrooy In ‘Acte de présence’ blikt Willeke van Ammelrooy, al sinds begin jaren zeventig een van de meest besproken persoonlijkheden van ons land, terug op haar leven. ... »
50 jaar James Bond door Raymond Rombout Skyfall is de nieuwste James Bond-film, Dr. No was vijftigjaar geleden de eerste. Een halve eeuw unieke en wereldberoemdefilms die iedereen kent: de hoofdacteur... »
Bart door Bart De Graaff & Ron Moerenhout Als jongen met een zeldzame nierafwijking had hij één droom: beroemdworden. Na een reclamespotje voor koekjes kreeg hij zijn eigen tv-showvanuit de kelders van ... »