Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Van je vrienden moet je het hebben door Frederika Meerman Van je vrienden moet je het hebben - OmnibusVrienden zijn heel belangrijk in het leven. Vrienden komen in soorten en maten. Vriendschappen kunnen danig op de pr... »
Liefde in Vlaanderen door Sophie de Koninck Munster Aimée is gelukkig met haar leven. Ze heeft een fijne vriend, Erik, met wie ze samenwoont, ze heeft werk met leuke collega’s en hoewel ze haar moeder niet meer z... »
Liefde in Vlaanderen - Groteletterboek 1 band door Sophie de Koninck Munster Aimée is gelukkig met haar leven. Ze heeft een fijne vriend, Erik, met wie ze samenwoont, ze heeft werk met leuke collega’s en hoewel ze haar moeder niet meer z... »
Een nieuw jaar, een nieuw leven door Sophie de Koninck Munster Een nieuw jaar, een nieuw levenEsmee de Wit is de enige van haar familie die studeert, en daardoor voelt ze zich anders. Als de studenten in opdracht van de uni... »
Stoekman trilogie door Margaretha Muller Julia's toekomstJulia werkt samen met Vera, die getrouwd is met Jan. Als Julia op een dag Jan met een vreemde vrouw ziet kussen, vraagt ze zich af wie die vrouw... »
Familiegeluk door Frederika Meerman, Gerda Pennings & Joke Aarts FamiliegelukIn deze omnibus draait het om families. Geluk vind je in je eigen familie, maar wat nu als het juist je naasten zijn die je geluk in de weg staan?Ve... »
Lida trilogie - Groteletterboek 1 band door Catharina J. Garrelds Lida trilogie=Een zonnestraal in haar leven=Liefde kent vele vormen=Eindelijk thuisEen zonnestraal in haar levenLida Geertsema is de oudste dochter van een here... »
Op weg naar nieuw geluk - Groteletteromnibus 1 band door Frederika Meerman Frederika Meerman is een veelgelezen auteur met een grote schare fans. Drie van haar populairste verhalen zijn nu gebundeld in deze omnibus in 1 band. Goed voor... »