Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
alsof we door het water braken door Tommes Gaarder Op 11-jarige leeftijd verliest Tommes zijn moeder na een zeer kort ziektebed. Zijn gezin heeft hierop geen antwoord: zijn vader, zijn broer, zijn zusje en hijze... »
Zo worden jaren tijd door Cees Nooteboom <p>Een prachtige dichtbundel van Cees Nooteboom</p>... »
De verborgen wereld door Freerk Duindam De Verborgen wereld is een echt mensenboek. De schrijver neemt ons mee naar zijn jeugd maar ook naar het recente heden. Op afstand wordt met een vleugje humor g... »
Teerbemind windekind door Anneke Menger Anneke Menger schrijft zoals ze spreekt: direct en vanuit haar hart. Dit boek is een unieke verzameling van haar gedichten. Het vormt een ontroerende en poëtisc... »
Een zieke is een oude trui door Jaap Bakker Een bundel plezierige en minder plezierige gedichten over ziekte en de daaraan verbonden tegenslag. In allerlei vaste versvormen zoals sonnetten(kransen), sonne... »
Jouw nectar is mijn inkt door Sander Grootendorst Met een scherp oog en een rustige tred wandelt de dichter door woorden en sferen. Verrassend spannend treft hij zijn omgeving en beziet hij de mens met een mild... »