Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Street art today (E-boek - ePub-formaat) door Björn Van Poucke & Elise Luong Street Art, actueel en compleet Street Art Today is een actueel en eigentijds overzicht van de meest invloedrijke street artists, hun werk en de belangrijkste ... »
Dit is Rembrandt door Jorella Andrews & Nick Higgins Nu ook Rembrandt beschikbaar in de hippe <i>Dit is</i>-reeks Rembrandt van Rijn is wellicht de beroemdste Nederlandse schilder uit de 17de eeuw. Zijn meesterwer... »
50 Topstukken van De Ploeg door Eric Bos De figuratieve schilderijen in 50 Topstukken van de ploeg uit de beginjaren, 1918-1940, geven in een overdonderend kleurenfeest een fascinerend beeld van de opr... »
Liberté et tolérance door Alister Duke, Ger Luijten & Jan Teeuwisse Willem van Oranje (1533-1584) realiseerde zich in Parijs hoeveel vrijheid en verdraagzaamheid voor de Nederlanden en voor hemzelf betekenden. Die waarden heeft ... »
De bezeten visionair door Henk Boom Was hij een ziener of alchemist, surrealist of moralist, katholiek of ketter, Nederlander of Vlaming? Vijfhonderd jaar na de dood van Jheronimus Bosch weten we ... »