Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Stop de film! door Esther van Lieshout <p>Evelien en Rajan lopen langs een oude bios. Op een scherm naast de ingang staat dat er een gratis film draait. Als ze een kijkje in de lege filmzaal nemen, v... »
Jij hebt schoenen aan door Waries B.V. Aan de oude N18 bij Rekken staat sinds 1971 het Chinees-Indisch restaurant Nieuw Kanton. Achter het parkeerterrein ligt dierenasiel De Hoge Kamp: vierenveertig ... »
De dagkant door Waries B.V. In de gang van Uitvaartcentrum Nienhuis in Appingedam staan elf urnen die niemand komt halen. Hanneke Buikema schenkt er de koffie, telt de gebakschaaltjes en s... »
Op slot door Dirk Nielandt <p>Kiran en Flo gaan met hun ouders een weekje naar een huis aan zee. Het huis ligt in de duinen, ver weg van andere huizen. Als ze op een ochtend wakker worden... »
Er zit niks in dat kapot kan door Waries B.V. Om kwart over zes staat Nicu Barbu met zijn tas op een parkeerplaats achter de Vissershavenweg in Scheveningen. Het busje van Sorin Vlaicu rijdt naar RoemeniĆ« e... »