Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ronaldo is de beste door Simon Mugford Cristiano Ronaldo begon als flesjesvoetballer in de straten van Madeira. Inmiddels is hij een Europees voetbalicoon en een van de grootste sportsterren van de w... »
Meidenvoetbal door Vivianne Miedema Voetbal is al lang niet meer alleen voor jongens. Steeds meer meiden kiezen voor voetbal en meidenvoetbal is dan ook de snelst groeiende teamsport onder de jeug... »
Puzzelpret voor onderweg door Met dit boek verveel je je nooit meer onderweg! Je vindt alles wat je nodig hebt om de tijd te laten voorbijvliegen: doolhoven, quizvragen, breinbrekers, raadse... »
Reis rond de wereld spelletjesboek door Philippe Eliasse Ben je gek op puzzels en raadsels? Open dan snel dit boek en leer al puzzelend<br/>een heleboel over landen en steden in de hele wereld. Het staat boordevol taa... »
Quizvragen voor (toekomstige) slimmeriken door Gareth Moore Heb je zin in een quiz? In dit boek vind je meer dan 300 quizvragen waarmee je je kennis over dieren, planten, wetenschap en zelfs superhelden kunt testen. Ben ... »
Hersenkrakers voor (toekomstige) slimmeriken (7+) door Gareth Moore Ben jij klaar om je hersenen te laten kraken?<br/><br/>In dit boek vind je meer dan 75 denkspelletjes die je kennis en vaardigheden op de proef stellen. Uitdage... »
Tennis met Kiki door Kiki Bertens Tennis is een sport voor jong en oud en is naast individuele aspecten ook een heel belangrijke teamsport die je zowel in de zomer als de winter kunt spelen. Zow... »
Rennen met Gregory Sedoc door Gregory Sedoc <b>Eigenlijk doet iedereen op de hele wereld aan atletiek. Je loopt elke dag, of je rent of jogt een stukje. Daar kun je natuurlijk een wedstrijd van maken. Het... »