Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Liever niet eigenlijk door Frommelrommel Titia De Haes, aka Frommelrommel, vertelt in Liever niet eigenlijk over lichte, donkere en nu en dan gitzwarte dagen. Op een treffende en humoristische toon sch... »
The Essays door Frank Libertas Frank Libertas was in Kiev during the Maidan-revolte in February 2014 en this inspired him to write down his experiences and personal observations what really h... »
Opgroeien met een meervoudig verstandelijke handicap door Saskia van Tol Geschreven om evaringen te delen met lotgenoten. Maar juist door een breder lezerspubliek - zowel ouders als professionals - zeer goed ontvangen!<br/><br/> Het ... »
Het leven is een circus door Lex Paleaux 'Het leven is een circus' is een roman-in-columns. Lex Paleaux schreef zijn columns vanuit het hoofdpersonage van zijn alom geprezen debuut ‘Winterwater’. Binne... »
Proust verliefd door William C. Carter Het begon in zijn jeugd en adolescentiejaren altijd keurig maar het eindigde meteen ook altijd wanhopig Marcel Proust raakte verliefd op mooie Franse jongemanne... »
HET AL EN HET NIETS door Vayne Neo V. Vayne is een ware alchemistEen levenskunstenaarDie telkens weer alles weet om te zetten naar levenskrachtHij kent zijn tijden en seizoenenOmarmt zijn dalenVlieg... »
Tegen verkiezingen door David Van Reybrouck Onze representatieve democratie raakt steeds meer in het slop. De legitimiteit ervan wordt aangetast: steeds minder mensen gaan stemmen, kiezers worden grillige... »