Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Echt coachend leidinggeven door Marijke Lingsma ECHT coachend leidinggeven: zakendoen met impactAls leidinggevende wordt er van je verwacht dat je uit de verscheidenheid van medewerkers een team ontwikkelt. D... »
My Career Notes door Thomas Beekman Waar kom jij je bed voor uit? Wat zijn jouw persoonlijke doelstellingen en wat heb je nodig om deze te bereiken? Wat zijn je sterke punten? En wat zijn je prior... »
De cultuurladder door Frits Galle, Gerard Vriens & Marcel van Wiggen <p>Cultuur praktisch, meetbaar en uitvoerbaar gemaakt aan de hand van een eenvoudig model: de Cultuurladder. Organisaties spenderen enorm veel tijd en geld aan ... »
Columns voor verbinding door Norbert Netten Columns van Norbert Netten dagen uit tot omdenken. Ze inspireren door je te laten nadenken over wat werkt en wat niet werkt. Ze tonen nieuwe, onverwachte invals... »
Einde discussie door Roland de Bruijn Ga jij in discussie of kies je voor de dialoog?Het is totaal niet je bedoeling en toch gebeurt het je keer op keer: je raakt verzeild in een discussie die nerge... »
Aanmoediging door Marcel de Wit Wat werkt sterker: aangeven wat fout is of juist aangeven wat goed gaat? En wat is duurzamer: iets doen om te worden beloond of iets doen waar je blij van wordt... »
De menselijke organisatie door Marjon Bohré – Den Harder Menselijkheid in organisaties, wie wil dat nou niet? Zo simpel als het klinkt, zo eenvoudig blijkt het in de praktijk niet altijd te zijn. Het handen en voeten ... »
De essentie van Theorie U door Otto Scharmer Dit boek biedt een beknopte, toegankelijke handleiding voor de belangrijksteconcepten en toepassingen in Otto Scharmers klassieke Theorie U. Scharmer stelt dat ... »
Expeditie ontdekkend leiderschap door Wim Valks & Marcel Van Rijt Expeditie ontdekkend leiderschap Geen ingewikkeld concept, adviesbureaus of kopie uit een boekje, evenmin een uitgestippeld stappenplan. Maak kennis met onz... »
Als de oplossing het probleem is door Edgar Karssing Edgar Karssing maakt al meer dan 20 jaar inzichten uit de bedrijfsethiek concreet en hanteerbaar voor praktijkmensen. Bijvoorbeeld in het Tijdschrift voor Compl... »