Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Set 5x Dubbeluitgave 4 en 5 mei 2023 door Herman Van Rompuy & Marcel Möring Schrijver Marcel Möring houdt dit jaar de 4 mei-voordracht. Zijn lezing wordt in de jaarlijkse dubbeluitgave 4 en 5 mei afgewisseld met een lezing over vrijheid... »
Dubbeluitgave 4 en 5 mei 2023 door Herman Van Rompuy & Marcel Möring Schrijver Marcel Möring houdt dit jaar de 4 mei-voordracht. Zijn lezing wordt in de jaarlijkse dubbeluitgave 4 en 5 mei afgewisseld met een lezing over vrijheid... »
Tjalans door Beatrice Riedewald In 2011 debuteerde Yvonne Riedewald met haar prozawerk 'Hartenwens. Een boek waarin zij op persoonlijke wijze begeerte en de natuurlijke levenskracht belichtte ... »
Huiskamerlyriek en atoompoëten door Harry Mulisch Aan het begin van zijn loopbaan, voordat hij debuteerde als romancier, schreef Harry Mulisch (1927-2010) recensies van toneeluitvoeringen en dichtbundels. In zi... »
Het Dassenpad door Jacques Vriens Vrijwel iedere dag maakt Jacques Vriens een rondje door het Savelsbos in Limburg, dat in het voorjaar verandert in een zee van bosanemonen, sleutelbloemen en da... »
De klik door Nelleke Noordervliet & Nina Polak Naar aanleiding van hun gezamenlijke guilty pleasure B&B Vol Liefde schrijven Nelleke Noordervliet en Nina Polak elkaar in De klik over de romantische liefde, o... »
De klik - pakket a door Nelleke Noordervliet & Nina Polak Naar aanleiding van hun gezamenlijke guilty pleasure B&B Vol Liefde schrijven Nelleke Noordervliet en Nina Polak elkaar in De klik over de romantische liefde, ... »
Lissabon door Bart Stouten Bart Stouten markeert het begin van zijn pensioen met een reis naar Lissabon. In het hart van de stad van Pessoa en Herman de Coninck denkt hij na over beminde ... »
Pleidooi voor pulp door Kees 'T. Hart Een wapen tegen de ontlezingJe ziet ze nog liggen in de supermarkt: de Bouquetreeksboekjes, damesromannetjes, pulpboekjes, of hoe je ze wilt noemen. Met mooie j... »
Canon van de Nederlandse poëzie door Paul Claes Deze nieuwe bloemlezing van de Nederlandse poëzie bestaat uit honderd gedichten die gegrift staan in ons collectieve geheugen.