Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boze geesten van Berlijn door Philippe Remarque Rainbow pocketboeken. Philippe Remarque Boze geesten van Berlijn Berlijn heeft meer...... »
De cirkel door Theodore R. Dekker De geboorte van het kwaad | Boek één
Thomas Hunter wordt in Denver op de vlucht voor zijn achtervolgers neergeschoten en ontwaakt in een andere werkelijkheid, waar alles nog ongerept en zuiver is. »
Shalimar de clown door Salman Rushdie Niet vaak is de verschijning van een nieuwe roman voorpaginanieuws. Maar Shalimar de clown was een uitzondering. Over de aanleiding daarvoor is veel gediscussieerd: was dit nu een boek tegen moslimextremisme of niet? Wat Shalimar de clown ook moge zijn, het is in elk geval een van de beste en spannendste romans die Rushdie ooit schreef. »
Teunis door Toon Tellegen Teunis heeft het niet gemakkelijk, want hij is een olifantenkind. Op school valt hij erg op tussen de mensenkinderen, en hij barst uit alle kleren die hij in de winkel aanpast. Zijn vader is ontdekkingsreiziger: hij ontdekt zeldzame dieren en ook zeldzame mensen. »
Het limonadegevoel en latere verhalen door Vonne van der Meer Vonne van der Meer debuteerde 25 jaar geleden met Het limonadegevoel en andere verhalen. Deze bijzondere en geliefde verhalenbundel werd later uitgebreid met de... »
Jantje door Philip Freriks In mijn herinnering gingen we op zondag altijd naar het graf.
Het graf van Jantje.
Ons wekelijkse uitje.
Een gezellig fietstochtje met rouwbeklag.
En altijd wee... »