Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Behandelingsplanning door F. Verheij Als met betrekking tot kinderen of jeugdigen hulpvragen ontstaan en specifieke zorg verleend gaat worden, zoals in de jeugdzorg, de jeugd-ggz en in een aanzienl... »
Levensloop in perspectief door C. Vlaskamp, P. Poppes & R. Zijlstra Wanneer volwassenen met zeer ernstige verstandelijke en meervoudige beperkingen op de ene plaats wonen elders dagbesteding krijgen en weer ergens anders therapi... »
Rekenproblemen en dyscalculie door A.J.jm. Ruijssenaars, E.C.D.M. Van Lieshout & J.E.H. van Luit Rekenproblemen en dyscalculie is voor ons taalgebied het enige handboek dat een overzicht geeft van de belangrijkste achtergronden van een verantwoorde onderken... »
Praten met jongeren en kinderen in crisissituaties door F. Fecser, M.M. Wood & N.J. Long Life Space Crisis Intervention LSCI is en therapeutische verbale interventiemethodiek voor kinderen en jongeren in crisis. Als een kind door een stressvol incid... »
Ontwikkelingsgericht begeleiden in alledaagse situaties door E. van Doorn & Paul van Dijk Dit werkboek is voor begeleiders van kinderen en volwassenen met een verstandelijke beperking. Aan de hand van opdrachten en voorbeelden wordt beschreven hoe de... »
Trajectbegeleiding voor personen met een handicap door Bruno Maes, K. Goffart & W. Bruyninckx De laatste decennia vinden er ingrijpende veranderingen plaats in de hulpverlening aan personen met een handicap. Onder de noemer van vraaggestuurde ondersteuni... »