Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De kunst van het luisteren door E. Verliefde & M. Stapert Omgaan met kinderen is een vaardigheid die ouders, leerkrachten, kinderverzorgers en groepsleiders dagelijks hanteren. Vanuit een diep respect voor de reeds bes... »
Optimale medezeggenschap door L. den Dulk Centraal in dit boek staat het bepalen en bevorderen van de optimale medezeggenschap voor iedere clint en het creren van de juiste sfeer en voorwaarden om die o... »
Bouwen aan leren leren door Jo Lebeer Veel kinderen en volwassenen hebben het moeilijk om dingen te leren en te begrijpen: het is alsof vele onderwijspogingen onvoldoende doordringen. Hun basisvoorw... »
Geheugenstoornissen bij jong en oud door Thiery Dit boek weerspiegelt de stand van zaken waarbij wordt getracht geheugenstoornissen zowel bij jongeren als bij ouderen beter te begrijpen om ze beter te kunnen ... »
Autisme door H. Roeyers De eerste wetenschappelijke beschrijving van autisme werd in 1943 gepubliceerd door Leo Kanner. Sindsdien heeft autisme een grote aantrekkingskracht uitgeoefend... »