Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik heb een idee door Jeroen Swinnen & Lisa Lefever Te vaak zeggen mensen: ‘Ik heb geen idee’ of ‘Ik heb een idee’, maar doen ze er niets mee. Dit boek bundelt de meest bruikbare inzichten over creativiteit, zoda... »
Allemaal autcasts door Magali De Reu <P>Magali De Reu kreeg op jonge leeftijd de diagnoses autismespectrumstoornis en ADHD, waardoor ze werd overspoeld met labels die suggereerden dat ze zonder beg... »
Keti Koti door Janice Deul <p><strong>'Janice Deul schreef een toegankelijk en lichtvoetig boek [...] De lichtheid [zit] niet alleen in de open benadering van de lezer, maar ook in de opm... »
Het DNA van kinderarmoede door NoëL. Slangen & Peter Adriaenssens Een op de zeven kinderen in Vlaanderen wordt geboren in een kansarm gezin. En hun aantal neemt nog elk jaar toe. Dat is niet alleen een persoonlijk drama, opgro... »
Het gezelschapsspel Kanker door Ton Damen In juni 2017 krijgt journalist Ton Damen de diagnose darmkanker. In eerste instantie lijkt het goed operabel, maar al snel blijkt het toch uitgezaaid naar de ly... »