Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De belangstelling voor niet-aangeboren hersenletsel vormen van hersenletsels die na de geboorte zijn ontstaan is de laatste jaren sterk gegroeid, niet in d... »
Reumatische gewrichtsaandoeningen door <p>Gewrichtspijn kan allerlei oorzaken hebben. In veel gevallen is er sprake van een orthopedische probleem. Soms echter ontstaat er spontaan gewrichtspijn en b... »
Ik heb zo'n last van mijn keel door A. Starink, Questgroep & S. van de Krogt Als apothekersassistent ben je een ware duizendpoot. Je voert uiteenlopende taken uit. Het beroep brengt bovendien veel verantwoordelijkheid met zich mee: zowel... »
Klinisch redeneren bij ouderen door Ton Bakker <div>Verpleegkundigen kunnen het beloop van specifieke gezondheidsproblemen van kwetsbare ouderen gunstig beïnvloeden. Dat kan alleen als ze deze problemen tijd... »