Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Vijf jaar na de verdwijning van haar vriendin, gaat een journaliste naar haar op zoek met gevaar voor eigen leven
Elaine Dawson wordt door pech achtervolgd. Als ze voor het huwelij... »
Stille Anna Ik was acht toen mijn moeder met oom Danie thuiskwam. Acht. Vanaf dat moment totdat ik zestien werd, was mijn leven... anders. Ze noemde zichzelf Stille Anna, omdat ze niemand kon vertellen wat haar stiefvader met haar deed. Nu, vel... »
Molly Harrigan is het spuugzat om altijd voor bruidsmeisje te moeten spelen. Zelfs haar jongere zus Jamie stond eerder voor het altaar dan zij. Op Mollys dertigste verjaardag hoort z... »
Vrij Jarenlang gaat Linde gebukt onder een huwelijk met een man die meer over haar verleden weet dan haar lief is. Eenmaal aan de wurggreep van haar eerste huwelijk ontsnapt, smeedt ze plannen voor het grote geluk. De droomkandidaat is snel g... »
Tranen in de wind Op een zomerdag in Connecticut gaat Mara Jameson de planten in haar tuin water geven - en verdwijnt spoorloos. Jaren later rouwt haar grootmoeder Maeve nog altijd om het verlies van haar kleindochter die destijds in verwachting was. Ook ... »
Baby, baby Zij droomt van het moederschap, hij houdt zich van de domme...Jane Darlington brengt haar vierendertigste verjaardag in tranen door. Ze wil dolgraag een baby, maar geen man. En ze wil ook niet dat het kind, net als zij, ongelukkig opgroe... »
Tot alles gezegd is Een ontvoerd kind na een scheiding. Het is steeds vaker in de media, maar Enne Koens beschrijft zo'n 'ontvoering' vanuit het perspectief van moeder én vader. Vader Michel lijkt een brave huisvader. Als zijn huwelijk met de ondoorgrondel... »
Moeder gaat op stap Op haar vijfde verjaardag werd Claire verliefd op Billy. Later werden ze minnaars, toen man en vrouw, en vervolgens de ouders van een prachtige dochter. Het had hun leven lang moeten duren, maar het eindigde in een tragedie. Jaren later ... »
Doortrapt! Darcy Rhone, glamourgirl, egoïstisch maar bloedmooi, krijgt altijd alles wat ze hebben wil, vooral mannen. Ze brengt haar dagen door met winkelen, feesten en voorbereidingen treffen voor haar huwelijk met de perfecte man, Dex. Ze is er ... »
Alles of niets Joe en Karen Eastman hebben het goed voor elkaar: ze hebben een droomhuwelijk en het ideale gezin. Maar dan stort hun perfecte wereldje ineens in elkaar. Hun jongste zoon Ben blijkt terminaal ziek te zijn en het enige wat hem nog kan red... »