Boek
"Persoonlijkheidsstoornissen, die zijn toch niet te behandelen?" Deze retorische vraag wordt in het 'rondje' aan het begin van een cursus over persoonlijkheidsstoornissen vaak gesteld met een ondertoon van 'hopelijk ligt het iets gunstiger'. Ook is het nog niet zo lang geleden dat in evaluatiebesprekingen een vastlopende behandeling van het etiket 'persoonlijkheidsstoornis, dus therapieresistent' werd voorzien. Dat is veranderd: door het werk van Beck, Young en Linehan is de cognitieve gedragstherapie in de jaren negentig ook op het terrein van de persoonlijkheidsstoornissen een dominante positie in de psychotherapie gaan innemen. Dit boek bouwt voort op het werk van Beck.
'Praktijkboek persoonlijkheidsstoornissen' is bedoeld voor opleidingen én ervaren professionals in de (geestelijke) gezondheidszorg en ook voor psychologisch geïnteresseerden die kennis willen nemen van de diagnostiek en de cognitiefgedragstherapeutische visie op een effectieve behandeling van persoonlijkheidsstoornissen. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.