Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Recensies van Outcast door Carla de Jong

Outcast is 5 keer gerecenseerd. De gemiddelde score is 3.0. Het boek is 11 keer gelezen.
Anoniem
- Outcast
 
 
 
 
 
(1)

Vond dit geen leuk boek. Beetje onrealistisch en onprofessioneel hoe al die rechercheurs met verdachten het bed in doken. De ontknoping vond ik afgeraffeld en niet boeiend.

- Outcast
 
 
 
 
 
(2)

Geen bijzonder boek, boeide mij niet dus niet uitgelezen.

- Outcast
 
 
 
 
 
(5)

Outcast al gelezen, recensie staat er ook. Sla deze maand dus over.
Veel leesplezier.

- Outcast
 
 
 
 
 
(5)

Soapster Stef Jarden staat aan het begin van een serieuze carrière als acteur. Hij hoopt door te breken met de nieuwe film van cultregisseur Koen Welkamp. Dan wordt hij op uiterst agressieve wijze om het leven gebracht. Stef leidde bepaalt geen onbesproken liefdesleven en zorgde ook op de set voor haat en nijd. Als er een tweede slachtoffer in de crew valt, wordt rechercheur Birgitta Reve op de zaak gezet. Probeert iemand koste wat kost te voorkomen dat deze film er komt? Birgitta en haar collega's raken bij hun onderzoek verstrikt in de wirwar van intriges die spelen op de set.
Het verhaal neemt je steeds dieper mee in de levens van alle personen. Spannend tot het einde.

- Outcast
 
 
 
 
 
(4)

Was mijn eerste kennismaking met Carla de Jong en ben gelijk fan ! Wel is het een kleine aanrader om eerst Serpent te lezen. Dit is het eerste deel met Birgitta in de hoofdrol en snap je de verhoudingen tussen sommige karakters beter. Verder een heerlijk spannende thriller wat makkelijk wegleest !