Boek
De schilder Marc Mulders maakt foto's van al zijn bloemstillevens. Het dagelijkse naschilderen van de bloemen is telkens opnieuw een dappere poging de bloemen in verf op het linnen te presenteren. Voor dat naschilderen is voor Mulders echter die bloem alleen niet genoeg. Hij voegt religieuze afbeeldingen toe aan zijn schilderijen. Deze plaatst hij tussen de bloembladeren, meeldraden, stampers en Stengels om zo het stilleven symboliek en liturgie mee te geven. Deze afbeeldingen zijn soms wat verborgen, dan weer opzichtig aanwezig of vaag in het tegenlicht zichtbaar: essentieel voor de totstandkoming van het schilderij.
De foto's zijn ontstaan in 2005, 2006 en 2007. Sommige foto's zijn door Mulders opnieuw gebruikt als zeefdruk in glas-in-loodramen, als een patroon voor zijn modeontwerpen, of in collages. Deze cardbox bevat vijfentwintig van deze prachtige foto's, gedrukt op dubbele kaarten met bijbehorende enveloppen. Voor elke gelegenheid een kaart, voor elke ontvanger een prachtig kunstwerk.
BnM uitgevers
25 x Marq Mulders in een luxe box «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen verbanden gelegd.