Boek
Het beste van een bibliotheek aan managementboeken, dat is MBA in 80 minuten. In één uur en twintig minuten leer je waar je op een business school jaren voor nodig hebt.Aan de hand van de MBA-tornado worden alle belangrijke onderwerpen besproken.
Dit boek gaat over succes; als leider, als manager en in organisatorische zin, maar ook het zeker stellen van de toekomst van onze planeet speelt mee. Verder komen de 3 c's aan bod: cultuur conversatie en cash. Cultuur: wat brengt organisaties samen en hoe betrek je mensen bij je bedrijf? Conversatie: hoe praat je met je markt en je klanten? Cash: met onderwerpen als financiën, boekhouden, leveranciersketens en economie. Gedurende het traject zijn er nog minimodules over strategie, ethiek, timemanagement, economie, statistiek en neuromarketing.
Over de auteurs
Richard Reeves is schrijver, commentator en spreker. Hij is directeur van de invloedrijke denktank Demos en werd in 2007 uitgeroepen tot European Business Speaker of the Year.
John Knell is een van de meest vooraanstaande Britse denkers over het veranderende gezicht van arbeid en organisaties en was adviseur van zeer uiteenlopende bedrijven in zowel de publieke als de private sector. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.