Boek
Log in op www.level26.com, bekijk filmpjes, chat met de maker en discussieer op het forum
Moordenaars kunnen worden ingedeeld in 25 categorieën, beginnend bij Level 1 met de naïeve opportunist, tot de best georganiseerde seriemoordenaar op Level 25. Er is echter één killer die zelfs het profiel van Level 25 overstijgt: Sqweegel. Sqweegel is in zijn eentje Level 26. Hij is eng, doodeng.
Sqweegel heeft in 23 jaar meer dan 50 mensen in 6 landen vermoord. Een geheime FBI-eenheid is belast met de taak hem op te sporen én te voorkomen dat de media erover berichten. De enige die hem ooit bijna te pakken heeft gekregen is teamleider Steve Dark, maar Dark heeft ontslag genomen. Na wat zijn gezin is aangedaan, neemt niemand hem dat kwalijk.
Als Sqweegel na twee jaar weer van zich laat horen, kan de eenheid het niet zo gemakkelijk meer stilhouden. Het slachtoffer heeft connecties met het Witte Huis. Er worden resultaten geëist, resultaten die het team nooit zal behalen zonder Steve Dark. Hij is de enige hoop die ze hebben.
Anthony E. Zuiker is de bedenker en uitvoerend producent van CSI, s werelds best bekeken televisieserie, en hij heeft de videos op level26.com geregisseerd. Duane Swierczynski was tijdschriftredacteur voor o.a. Mens Health, schrijft zowel fictie als non-fictie en heeft diverse Marvel comics op zijn naam staan.
«
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Oh, wow!
Zoals ik al gevreesd had na de eerste bladzijden was het een boek dat ik echt niet meer weg kon leggen. Spannend, verrassend en toch ook weer niet, gewoon een steengoede thriller.
En dan de filmpjes. Wat zal ik daar van zeggen. Aan de ene kant leuk, een nieuwe dimensie aan het boek, nieuw ook omdat, voor zover ik weet nog niemand dit eerder had gedaan. Aan de andere kant stoort het me, dat ik moet ophouden met lezen om een filmpje te gaan zien. Vaak heb ik nl. geen laptop in de buurt wanneer ik lees. Dus loop ik wat achter qua filmpjes. Ik ga ze nog wel allemaal zien, dat wel.
Maar ik vond ze tot nu toe niet echt veel toevoegen aan de film die het boek teweeg bracht in mijn eigen hoofd. Er waren tot nu toe geen schokkende contrasten qua uiterlijk of gedragingen van personages, maar zonder had voor mij ook goed gekund.
Ik heb van dit boek geen slapeloze nachten gekregen, ondanks dat ik het 's avonds laat las. Het is voor mij een met vaart geschreven boek dat erg lekker wegleest en veel te snel weer uit is.
Deel twee staat inmiddels op mijn wensenlijstje :-)