Boek
Klein geluk voor de zieke is een waardevol geschenk voor iedereen die ziek is. Miljoenen mensen in Nederland zijn (chronisch) ziek. Ziek zijn overkomt je en is altijd ongewenst. Je leven ligt ineens overhoop.
Dit boek is een onmisbare gids om goed voor jezelf te zorgen als je ziek bent. Het richt zich als een frisse wind op alle mogelijkheden om je beter te voelen.
Met praktische tips, nuttige adviezen en herkenbare verhalen is het een echt cadeau.
Het boek is tot stand gekomen met behulp van de pijlers uit de Positieve Gezondheid. Machteld Huber, initiator van dit vernieuwende concept, verzorgde het voorwoord.
Dit boek is onderdeel van de Klein geluk-serie, het drieluik mantelzorger-cliënt-zorgprofessional.
«Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.