Boek
Met dit boek wordt surfen en mailen een fluitje van een cent!
Dit boek is speciaal geschreven voor senioren die meer willen weten over internet en e-mail. Stap voor stap leert u alle handige functies van Internet Explorer en Windows Mail gebruiken. U leest hoe u gericht informatie zoekt op internet en uw favoriete websites bewaart. U oefent met het versturen en ontvangen van e-mails met bijlagen en het opslaan van e-mailadressen. In een apart hoofdstuk krijgt u informatie over het beveiligen van uw computer en het bestrijden en voorkomen van virussen en spyware.
Dit boek is geschreven volgens de bekende Visual Steps-methode: duidelijke stap voor stap-instructies met schermafbeeldingen.
Een greep uit de onderwerpen:
*veilig surfen over internet
*gericht zoeken van informatie
*alles over e-mailen en opslaan van e-mailadressen
*bestrijden en voorkomen van virussen en spyware
*instellen van Windows Firewall en antivirusprogramma
Benodigde voorkennis:
*Basiskennis computervaardigheid
Geschikt voor:
*Windows Vista Home Premium
*Windows Vista Ultimate
*Windows Vista Home Basic
*Internet Explorer 8 en 9
*Windows Mail
«
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Niemand