Boek
NSAID's (NonSteroidal AntiInflammatory Drugs) zijn één van de meest voorgeschreven en gebruikte geneesmiddelen. Jaarlijks gebruiken in Nederland ongeveer 3 miljoen mensen een NSAID gedurende zo'n 6 à 7 weken.
In 2003 is de CBOrichtlijn NSAIDgebruik en preventie van maagschade verschenen. Deze is van belang voor de dagelijkse praktijk van diegenen die frequent NSAID's voorschrijven, zoals huisartsen, reumatologen, en ook orthopeden en anesthesisten. Dit boekje heeft de CBOconsensus als uitgangspunt. Op een beperkt aantal punten wordt kritisch commentaar worden geleverd op de consensustekst. Ook wordt een aantal aanvullende opmerkingen gemaakt die vooral voor het handelen in de dagelijkse praktijk van belang zijn «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen berichten geplaatst op het prikbord van Het maagschade formularium.