Boek
Meester Max
Omdat juf Wendy ziek is, komt meester Max invallen in groep twee. En dat valt in het begin helemaal niet mee! Want er gebeurt heel veel in een kleuteklas, elke dag weer. En kleuters doen alles anders dan grote mensen graag zouden willen... Rindert Kromhout weet dat maar al te goed, want hij is zelf kleuterleider geweest.
Toch krijgt meester Max de smaak te pakken - en het duurt niet lang of hij wil nooit meer weg uit deze klas vol minimonsters!
In dit grote boek staan alle verhalen uit Meester Max en de minimonsters, Meester Max en het wiebelkind en Meester Max voor altijd bij elkaar. Met als extratjes Meester Max en het kerstverhaal en Het piepkleine boek van Meester Max. Prachtige voorleesverhalen voor thuis en op school, met veel grappige tekeningen van Georgien Overwater.
'Er valt veel te lachen, maar er worden tussen de regels door ook subtiele wijze zaken aangestipt die kunnen bijdragen tot een betere onderlinge verstandhouding tussen de kinderen.' Leeuwarder Courant «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.