Boek
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Misschien ben ik niet het goede publiek voor dit boek. Ik lees vaker een Young Adult- verhaal, waaronder Fantasy en meestal kan ik zeggen dat ik het graag gelezen heb.
Mede doordat het boek niet in het Nederlands maar in het Vlaams is geschreven, vond ik het lastig lezen. Dat was voor mij een heel andere leeservaring dan wanneer ik een boek in het Nederlands, Engels of Duits lees. Dan is het meteen duidelijk of de zinsbouw klopt of dat er een correct taalgebruik is.
Als voorbeelden wil ik noemen Smaak je mijn grapjes niet meer, Prinses?
Percy heeft het nogal mogen uitleggen aan de Queen Mum!
Ze hoort hoe de wind aan de voordeur rukt en de sneeuw met ganse bakken tegen de ramen smijt.
Het zal voor Vlaamstalige Fantasy-liefhebbers wellicht een aardig verhaal zijn.
Ik was niet bijzonder ingenomen door het verhaal of de personages, ik had er meer van verwacht.
Het boek heeft een prachtige cover en een heel uitnodigende boektrailer.
Lacrima is de Latijnse vertaling voor traan.
Het verhaal gaat onder andere over Young Adults die op zoek zijn naar hun identiteit en wat hun plaats is in hun wereld. Dat is iets wat hun leeftijdsgenoten in het dagelijks leven ook doen, dat is herkenbaar.
Er zitten wat spannende stukjes in, maar ik vond het jammer dat het verhaal niet vloeiender liep.
De spanning was ook niet echt voelbaar en het verhaal niet helemaal een topper.
Ik waardeer dit boek met 2,5/5 sterren.