Boek
Deugdenvriendjes zijn 52 kaartjes met korte beschrijvingen van positieve eigenschappen, zoals geduld, behulpzaamheid en eerlijkheid. Dit zijn eigenschappen die we kinderen graag leren, maar hoe pak je dat aan? Bijvoorbeeld door wekelijks één deugdenkaartje te bespreken. Je kunt de kaartenset o.a. thuis, op school, bij kindercoaching en kinderyoga gebruiken. De aandacht voor deugden geeft verbinding en zelfvertrouwen. Opvoeders vinden het voor zichzelf vaak ook heel leerzaam en leuk om met deugden te werken.
In 2017 is de kaartenset aangevuld met een 'Deugdenvriendjes Doeboek' dat je leert hoe je de deugdenkaarten kunt gebruiken. Via de website www.keiindeugden.nl worden diverse educatieve materialen aangeboden «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.