Boek
Karen is bijna afgestudeerd. Haar studententijd heeft ze doorgebracht met drie brave huisgenootjes in een keurige wijk van Londen. Maar dan ontmoet ze Biba en haar broer Rex, twee bohemiens die een leven vol drugs, drank en drama leiden in een bouwvallige villa in Highgate. Karen stort zich vol overgave in het losbandige leven dat ze nooit heeft gekend. Het drietal brengt de zomer met elkaar door in een gelukkige bedwelming, die verdoezelt dat het onheil nadert: aan het eind van de zomer verstoren twee brute moorden de idylle.
«
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dit debuut van Erin Kely is ontzettend knap geschreven. Je voelt dat er een duister geheim is dat de hoofdpersoon bedreigd, maar je hebt geen idee wat is het. Het verhaal zuigt je mee en je kan niet anders dan doorlezen, tot je het geheim kent, dat je nooit had kunnen raden. Absoluut vijf sterren waard!!