Boek
De traditionele manier om veranderingen door te voeren is het uitvoeren van diverse veranderingsprojecten. Bezwaar van deze aanpak is dat projecten zich voornamelijk richten op het halen van concrete en tastbare resultaten, terwijl de beoogde veranderingen veelal strategisch van aard zijn.
De resultaten en de bestuurbaarheid van veranderingstrajecten laten zich moeilijk kwantificeren. Zo lopen bedrijven het risico de grip op projecten en ge tieerde activiteiten te verliezen. Ook is het moeilijk om vast te stellen of de aansluiting van de veranderingsprojecten met de gewenste visie en strategie van het bedrijf is geborgd.
Met behulp van De 'kleine' MSP kunnen directies, lijnmanagers, programmaen projectmanagers structuur geven aan de initiatieven in hun organisaties. De 'kleine' MSP is behulpzaam met het op de juiste manier defini n en besturen van veranderingsprogramma's. Het bevat tevens een methode voor het meetbaar maken van de strategische doelen en de aansluiting van de initiatieven met deze doelen.
In tegenstelling tot De kleine Prince 2 bevat dit boek een volledige beschrijving van de methode MSP en kan het voor ieder veranderingsprogramma worden gebruikt.
Auteur
Rix Hof is in dienst van PinkRoccade Atribit en als veranderingsmanager actief bij klanten. Hij ontwikkelt conceptueel programmamanagement. Zijn ervaring ligt op het vlak van bedrijfsbesturing, bedrijfskundige processen, Management of Change en ICT. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.