Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De klank van de stad Alle wegen leiden naar Venetië, de plek in het noorden van Italië waar alle bezoekers een stuk van hun hart achterlaten. Venetië is ook de zinkende stad, ... »
1965 Beursschouwboek 2015 De rebelse geschiedenis van de Brusselse cultuurtempel Van Josse De Pauw tot Tom Waits: allen koesteren ze warme herinneringen aan de Beursschouwburg. Het Be... »
Gare du Nord Gare du Nord is een boek over het verlangen. Rond 1900 trokken almaar nieuwe generaties kunstenaars uit de Lage Landen naar Parijs, de onbetwiste culturele h... »
Bal (dé)masqué <p>James Ensor is alom gekend als de kunstenaar van de maskers. In dit boek, met bijdragen van Patrick Florizoone, Rik Hemmerijckx en Eric Min, worden versch... »
Gare du Nord Gare du Nord is een boek over het verlangen. Rond 1900 trokken almaar nieuwe generaties kunstenaars uit de Lage Landen naar Parijs, de onbetwiste culturele h... »
Venetië, de klank van de stad <P>Is Venetië, de klank van de stad een reisgids? Een sporenonderzoek naar kunst? Een muzikaal en literair portret van een plek? Ja en nee. Dit boek is alle... »