Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Onze boerderij Op de biologische boerderij van bevriende boer Gijsbert in Loenersloot zet Yvon haar eerste schreden als boerin. De plek waar haar jerseykoe Suus en kalfje T... »
De keukentafel van het Noorden In <i>De keukentafel van het Noorden</i> toont Yvon Jaspers haar passie voor de Scandinavische keuken. Een kookboek waar je dagelijks leven enorm van opknapt... »
De keukentafel van het Noorden In <i>De keukentafel van het Noorden</i> toont Yvon Jaspers haar passie voor de Scandinavische keuken. Een kookboek waar je dagelijks leven enorm van opknapt... »
Ties en Trijntje ‘Hé, hebben jullie net kabouters gezien?’ vraagt mama verbaasd. Ties en Trijntje schudden hun hoofd. ‘Nee, niet gezien.’ ‘Monsters dan?’ Nee, oo... »
Zomers koken met Yvon <p>Meraki is alles wat je doet met bezieling, met overgave. Meraki is een werkwoord. Het is de hoeveelheid liefde en zorg die je besteedt aan iemand of iets.... »
Het wonderlijke winterboek <p>In deze bundel vind je de allerleukste voorleesverhalen over de winter. Over Sint en Piet, die soms wel een beetje hulp kunnen gebruiken, over een prachti... »
Ties en Trijntje in december Ties en Trijntje krijgen een adventskalender. Elke dag mag er een luikje open en ontdekken ze een nieuw plaatje. Ook dit boek heeft een nieuw verhaal voor el... »
Zomers koken met Yvon Meraki is alles wat je doet met bezieling, met overgave. Meraki is een werkwoord. Het is de hoeveelheid liefde en zorg die je besteedt aan iemand of iets. In... »
Het wonderlijke winterboek <p>Een prachtige winterse voorleesbundel met heel veel nieuwe verhalen en illustraties!
In deze bundel vind je voorleesverhalen van heel veel verschillende... »