Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Handenvol donker <p>'s Nachts is de wereld minder zichtbaar en draait de verbeelding op volle toeren. Het is dan ook niet verwonderlijk dat veel dichters graag 's nachts werk... »
Wandelen in de geest van Jac. P. Thijsse Er zijn in Nederland niet veel gepassioneerder ambassadeurs voor het wandelen in de natuur geweest dan Jac. P. Thijsse. Met deze wandelgids eren publicist Wi... »
Het Genootschap Maarten ontvangt een verzoek om als alter ego van de beroemde schrijver het erelidmaatschap van het J.J. Voskuil Genootschap te aanvaarden. Wanneer rond diez... »
Levenspaden Marinus van den Berg en Wim Huijser delen een voorliefde voor wandelen en voor het lezen van literatuur. In ‘Levenspaden’ overdenken ze om beurten wat de... »
Voetsporen Voetsporen zijn een literair lees- en wandelboek door het Gelderse rivierengebied.Het Nederlandse landschap is een rijke inspiratiebron voor Nederlandse schr... »