Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Pépé Smos gaat te ver Bevat van elke pagina zowel de schets als de zwart-wit geïnkte versie.
Bommerskonte, iedereen kent de naam, maar niemand is er ooit geweest. Maar... »
De ontschepper Urbanus gaat deze keer te ver. Meneer pastoor is zijn fratsen beu en belt naar God de Vader zelf. Die geeft Urbanus én zijn familie nog één kans. Als ze h... »
Oedipussy We maken een sprong in de tijd. Urbanus is ondertussen een frisse vijftiger die nog steeds op de schoolbankenzit. Hij vraagt zich af of het nog wel zin heeft... »
Urbanus voedt zijn eigen ouders op Nadat de hele wereld de lucht is ingegaan, wordt Urbanus 100 jaar later terug tot leven gebracht door aliens. Urbanus kan echter door de Timetravel-betonmole... »
Urbanus in het rattenkamertje Oranje boooooooooveuh, oranje boooooooooveuh! Tijd voor een eerbetoon aan onze noorderburen met deze knaloranje special met meer inhoud dan een goudakaas vol... »
Urbanus aan de haak Urbanus wordt ervan verdacht meneer pastoor vermoord te hebben. Maar net op het moment dat hij terechtgesteld zal worden, verschijnt meneer pastoor opnieuw. ... »