Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Huilen met een glimlach Fione was pas negentien jaar toen ze haar jawoord gaf aan haar man Carsten. Nu, twintig jaar later, zijn hun kinderen het huis uit. Fione en Carsten zijn nog... »
Uit Liefde voor elkaar In ‘Uit liefde voor elkaar’ van Willy Heemskerk-Burggraaf draait het leven van de 32-jarige gynaecologe Anniek Meijerink om baby’s. Niet alleen op haar... »
De adem van de herfst In ‘De adem van de herfst’ van Willy Heemskerk-Burggraaf is professor Mart Meijerink, die ondanks zijn dwarslaesie een actief leven heeft kunnen leiden, ... »
Een mens om lief te hebben Vivian van Amersvoorde, de hoofdpersoon in ‘Een mens om lief te hebben’ van Willy Heemskerk-Burggraaf, heeft op 34-jarige leeftijd al een indrukwekkende... »
Meer dan vriendschap Mart Meijerink, de hoofdpersoon in ‘Meer dan vriendschap’ van Willy Heemskerk-Burggraaf, moet wennen aan zijn nieuwe leven als dwarslaesiepatiënt. Als h... »