Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Excellent onderhandelen <p>‘Getting to Yes’ is al veertig jaar hét standaardwerk op het gebied van onderhandelen. En niet voor niets, want of je nu een gesprek met de huurbaas ... »
Getting to Yes Getting to Yes is al veertig jaar hét standaardwerk op het gebied van onderhandelen. En niet voor niets, want of je nu een gesprek met de huurbaas hebt of i... »
De kracht van Nee! Een Nee uit overtuiging is beter en sterker dan een Ja om aardig te zijn of, nog erger, om problemen te voorkomen. Mahatma Gandhi Onderhandelen doen we alle... »
Onderhandelen met lastige mensen Een strategie om in vijf stappen een doorbraak te forceren. Iedereen kan meepraten van lastige onderhandelingen met een geïrriteerde echtgenote, een knorrig... »
Getting Past No Offers advice on how to negotiate with difficult people, showing readers how to stay cool under pressure, disarm an adversary, and stand up for themselves wi... »
Onderhandelen met lastige mensen In ‘Onderhandelen met lastige mensen’ biedt William Ury een strategie om in vijf stappen een doorbraak te forceren. Iedereen kan meepraten over lastige o... »