Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Weetnietkunde Dit is geen lege dummy over Weetnietkunde. Het is een serieuze, nieuwsgierige ontdekkingstocht over een opvallend onderwerp. De werkelijkheid duwt ons met de... »
Ik bedoel maar! Goed bedoeld is nog niet hetzelfde als goed begrepen.Dat blijkt wel uit de verhalen in deze bundel Ik bedoel maar!Verhalen over misverstanden en misstanden, ... »
Tot ooit! De eerste associaties bij afscheid zijn: tranen en verdriet, einde oefening, moeilijk.Er is zelfs een liedje dat het bestaan ervan ontkent.Maar afscheid kan ... »
In naam der wet *Een rechter veroordeelt een man tot ophanging aan zijn eigen deurpost maar beveelt een korter iemand te zoeken als de man te lang blijkt te zijn.*Een advoca... »
Haal meer uit je toetsgegevens De serie In de klas<br/>Dit boek hoort bij de serie In de klas. Deze serie bestaat uit een reeks praktische boeken voor docenten, leerkrachten, intern begele... »
Veel personeel gewenst Volgens een oud Joods en Arabisch gebruik wens je iemand veel personeel als je een hekel aan hem hebt, want personeel levert wel eens gedoe op. Deze verhalen... »
Lieve schat! Deze bundel bevat van alle verhalen over liefde, die onze wereld rijk is, er meer dan honderd.Over de liefde zingen we al zolang er gezongen wordten schrijve... »
Ik leg het je nog een keer uit! Verhalen van toen en nu.En van de wieg tot het graf.Over leren en beleren, snappen en gesnapt worden.Spijbelen en twijfelen.Soms waargebeurd, soms echt verzo... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });