Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Lessen in levenskunst Dit boek handelt over onze levenskwaliteit, en hoe we deze kwaliteit kunnen beschermen. Vaak schrijven we onze negatieve gevoelens toe aan vervelende, ongelu... »
Gek van liefde als liefde een obsessie wordt. Voor niemand brengen mensen zo graag begrip op als voor de capriolen van... »
Wat is er mis met mij? <P>‘Wat is er mis met mij?’ Het is een vraag die veel mensen zich weleens stellen. Je vergelijkt jezelf met anderen en het voelt soms alsof jij de enige ... »
Omgaan met anderen In deze herwerkte editie wordt de menselijke communicatie uitgebreid en heel herkenbaar in kaart gebracht door het denk- en werkmodel van de communicatietheo... »
Lessen in levenskunst it boek handelt over onze levenskwaliteit, en hoe we deze kwaliteit kunnen beschermen. Vaak schrijven we onze negatieve gevoelens toe aan vervelende, ongeluk... »
De praktijk van het genieten Genieten zou een natuurlijke staat van de mens kunnen zijn. Maar ondanks alle mogelijkheden genieten we veel te weinig. Geen tijd. Het werk dringt. Er moet n... »