Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De opdracht De veertienjarige gymnasiast Ewout Meyster, een halve oorlogswees, gaat in de jaren vijftig naar een zomerkamp op de Veluwe. Hij verwacht dat hij in het kamp... »
De verboden tuin Wessel te Gussinklo's romandebuut De verboden tuin (1986) geeft op verrassende wijze een blik op de wereld weer zoals alleen kinderen die hebben. Het boek is... »
Aangeraakt door goden In een obsessieve, borende stijl roept Te Gussinklo de gedachtewereld op van de jongen die hij ooit was, op weg naar volwassenheid. In de benepen gereformeer... »
Wij zullen aan God gelijk zijn Wessel te Gussinklo voert de lezer mee in een wervelende vertelling over culturen en naties, over geloven en ideologieën en de grote inspirators, hun dromen... »
De expeditie Wessel te Gussinklo was nog maar net tweeëntwintig geworden toen hij in februari 1963 aan De expeditie begon. Drie maanden later was het boek af. Nu, bijna ... »
De opdracht De veertienjarige gymnasiast Ewout Meyster, een halve oorlogswees, gaat in de jaren vijftig naar een zomerkamp op de Veluwe. Hij verwacht dat hij in het kamp... »
Zeer helder licht Zeer helder licht is de roman waarmee Wessel te Gussinklo, na twintig jaar geen roman gepubliceerd te hebben, begon aan zijn glorieuze comeback.Wander, een e... »
Vijf sterren voor de gaarkeuken Vijf sterren voor de gaarkeuken is een kleine verzameling van de mooiste essays en essayistische vertellingen die Wessel te Gussinklo in de loop der tijd sch... »