Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Terug naar Walden Geld maakt niet gelukkig, tenzij je Ruler Marsh heet. Hij is een ongenaakbare geldwolf in een genadeloze wereld. Ruler Marsh en diens familie werd ooit groot... »
Een lichtgevoelige jongen Iedereen heeft een dag die alles verandert. Voor de jonge Valentijn-met-de-kodak is dat maandag 22 juni 1953. Verliefd als hij is, gaat hij stiekem naar zijn... »
Groenten uit Balen <i>Groenten uit Balen</i> speelt in 1971, tijdens de negen weken durende staking bij het zinkbedrijf Vieille Montagne in Balen. Van den Broeck geeft het rela... »
Crossroads Toen Jos Boeckx van café In de Kroon in 1940 verongelukte, liet hij een vrouw en drie kinderen van om en bij de tien jaar na. Moeder Irma bleef niet bij de ... »
Het beleg van Laken Aan het slot van 'Brief aan Boudewijn', van den Broecks succesroman uit 1980, krijgt de kleine Walter van koning Boudewijn een vulpen om de arbeiderswijk waa... »
Niets voor de familie Als jongeman was Walter van den Broeck gefascineerd door zijn stiefoom Jaak. Het was een fascinatie op afstand, zoals dat gaat als je jong bent. Echt begrijp... »
Tijl Uilenspiegel Dit is het verhaal van Tijl, zoon van Klaas de Kolenbrander en Soetkin, bijgenaamd Uilenspiegel, wat eigenlijk betekent: ‘kus mijn kont’. Het verhaal van... »
Crossroads Toen Jos Boeckx van café In de Kroon in 1940 verongelukte, liet hij een vrouw en drie kinderen van om en bij de tien jaar na. Moeder Irma bleef niet bij de ... »
De beiaard en de dove man Turnhout, 24 december 1980. Al vroeg op de dag zit een wrevelige Walter met zijn norse en potdove vader Robert in café De Beiaard aan de Grote Markt in Turn... »