Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Afscheidstournee Vrouwkje Tuinman verbindt als geen ander de komische aspecten van het leven met de - harde - realiteit. Afscheidstournee vertelt over leven, dood en nalatens... »
Het groot kerstverhalenboek <i>Het groot kerstverhalenboek</i> is een bundeling van meer dan dertig Nederlandse schrijvers, dichters en cabaretiers. Een uniek kerstboek over de kerst ... »
Lijfrente ‘Ik zou heel graag eens over iets anders schrijven dan de dood, en was dat ook aan het doen. Toen werd mijn partner ziek, en overleed hij. Nu is er, meer d... »
Sanatorium We willen graag langer leven zonder ouder te worden. Ziekte en dood, dat overkomt alleen anderen - tot het lichaam zich aan ons opdringt. Sanatorium onderzoe... »