Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Omnibus Naar goede gewoonte worden er jaarlijks 5 albums van Urbanus gebundeld in een omnibus. Schots en scheve verhalen die je ondersteboven en binnenstebuiten acht... »
De 1 aprilvissers Het is 1 april en dus haalt Urbanus zijn beste moppen uit. Sommigen lopen er met open ogen in, anderen zijn er niet vatbaar voor. Maar in Tollembeek blijkt d... »
Cesar special Als vader is Cesar geen goed voorbeeld voor Urbanus: hij werkt niet, drinkt de hele dag, rookt constant pijpen verwacht dat Eufrazie hem op zijn wenken bedie... »
De ringelingterrorist Urbanus gaat helpen op een persreceptie van zijn nonkel Fillemon die de fillofoon heeft uitgevonden in samenwerking met de Teletringtelefoonmaatschappij. Dan... »
Wat voorafging Wat was er eerst: de artiest Urbanus of de strip Urbanus? In Wat voorafging komen de kleine Willy Linthout en de kleine Urbanus aan het woord: heeft Willy zi... »
De kleine tiran Urbanus wordt koning van Tollembeek en het laatste dat je kunt zeggen is dat hij een brave koning is. »
AVI 2 Urbanus ging terug op de schoolbanken zitten en leerde verhaaltjes schrijven die voldoen aan de strenge AVIregels. Vanaf nu kunnen beginnende lezers de hilar... »
De liegende leugendetector Eufrazie betrapt Cesar wanneer hij buitenkomt bij Wulpse Zulma. Ze is razend en legt hem aan de leugendetector. Ah zo, meneer beweert dat hij klinken is gaan... »