Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Verborgen verlangen Op een liefdadigheidsbal ontmoet Alison de onweerstaanbare Loukas Demakis. Diezelfde avond doet de miljardair haar een verrassend voorstel: als ze met hem ui... »
De kroon van Qusay Nu compleet in één e-bundel: de miniserie De kroon van Qusay. Een koninkrijk uiteengedreven door geheimen en schandalen. Een kroon zonder koning. En vier v... »
Exotische minnaars (3-in-1) Deze exotische mannen zijn onweerstaanbaar, maar ook onverbiddelijk en veeleisend...(1) ITALIAANSE EISEN - Opals hotelketen dreigt failliet te gaan. In armoe... »
Zwoele liefdes - Amore in Italië <em>Mamma mia, met deze minnaars wordt het wel héél warm onder de Italiaanse zon!</em>
<em> </em>
In <strong>Passie in Venetië</strong> had Val... »
Bouquet e-bundel nummers 3625-3632 (8-in-1) Kiest u voor gemak én extra voordeel? Met deze bundel heeft u in één keer alle acht Bouquet-romans (nummers 3625 t/m 3632) van de maand in handen. Zo kunt... »