Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Van de doden niets dan goeds November 1945. Zes maanden na de bevrijding keert Arnie Springer berooid terug uit een jappenkamp naar een bitterkoud Den Haag. De stad is in chaos. Voormali... »
Ik wil groot zijn Nadat de Kleine Prinses heeft geleerd hoe ze haar potje moet gebruiken, besluit ze dat het tijd is om groter te groeien. Ze weet alleen niet precies hoe dat ... »
Bèta In 1987 verscheen van de hand van meesterverteller Tomas Ross een futuristische thriller over een dodelijk virus, bèta, dat miljoenen slachtoffers eist. Rui... »
Het geheim van het verdronken dorp Tim vertelt Nicolien dat lang geleden, toen het IJsselmeer nog Zuiderzee heette, tijdens een vreselijke storm een dorp in het water is verdwenen. En soms, al... »
De tweede november Eind oktober 2004. Als informant van de AIVD rapporteert de jonge Nederlandse Marokkaan Hamid Mansur aan zijn superieur De Wolf dat de Hofstadgroep een aansl... »
Dubbelganger In de avond van 9 mei 1940 komt in Den Haag het bericht door dat Hitler bij het aanbreken van de dag zal binnenvallen. Diezelfde nacht weet inlichtingenoffic... »