Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het goddelijke monster 'Een eigentijds Verdriet van BelgiĆ« als goddelijke komedie.' De MorgenDe spraakmakende tv-serie Het goddelijke monster is gebaseerd op drie romans van Tom L... »
De ondraaglijke blankheid van het bestaan <P>'Marianne Thamm is, behalve de vrouw van mijn leven, de reden waarom mijn man en ik nu al vijfentwintig jaar lang elke winter doorbrengen in Kaapstad. Van... »
Kartonnen dozen <b>Kartonnen dozen</b> is uitgegroeid tot een evergreen in de Nederlandstalige literatuur. Enerzijds legt Tom Lanoye de verslavingen en de valstrikken bloot ... »
Heldere hemel <em>Heldere hemel</em> is gebaseerd op een waargebeurd voorval in de nadagen van de Koude Oorlog: een onbemand Sovjet-Russisch gevechtsvliegtuig stort neer i... »
Overkant De Eerste Wereldoorlog staat ook bekend als the literary war. Tom Lanoye staafde dat al eerder met Niemands Land, een bejubelde bloemlezing en bewerking van ... »
Gelukkige slaven In Gelukkige slaven gaan twee Belgische bannelingen op zoek naar zichzelf in een wereld die te groot en te chaotisch is geworden voor iedereen. In Buenos Air... »