Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een winter vol verhalen Toen duidelijk werd dat ons een langere periode van thuisblijven, thuiswerken en thuis lezen te wachten staat, vroegen wij een aantal geliefde auteurs een ve... »
Natuurlijk is Elvis even aanwezig in de nieuwe WAHWAH, maar laten we zeggen: ongewoon! Het nieuwe nummer is vol, rijk en dynamisch, met onder meer een ve... »
Zo gaan die dingen Thomas VerbogtZo gaan die dingenWat zijn we aan het doen? Waar gaan we precies heen? Portiers van grote gebouwen en functionarissen in ziekenhuizen stellen z... »
Perfecte stilte <p>Documentairemaker David Kromweg heeft geen idee hoe moedig hij is, totdat hij ineens in een gevaarlijke situatie belandt. Hij verbaast zich over zijn gedr... »
Het eerste licht boven de stad Thomas Verbogt en Frans Kusters leefden bijna een halve eeuw samen in de literatuur. Ze wisselden vele brieven over de grote en minder grote vraagstukken van... »
Als de winter voorbij is Het kunnen maar een paar seconden zijn die je leven uiteindelijk bepalen. Iemand aankijken of juist niet. Ineens gekust worden op een zomerse dag. Meer hoeft... »
Als je de stilte ziet <p><i>Alles begon pas toen Sander bij ons kwam wonen, ook het begin van een nieuw leven. Ik was trots op zijn aanwezigheid. Op school zei ik dat hij mijn ple... »