Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zeven manieren om in slaap te vallen Zeven manierenom in slaap te komenen daarna heerlijk weg te dromen …Waarom zeven?Zeven is een mooi getal!Ik zal ze allemaal even noemen;misschien kende je ... »
Zingen zonder zijwieltjes Een leuke bundel, inclusief cd met veertien nieuwe liedjes over onderwerpen waar alle kinderen mee te maken hebben: veters strikken, fietsen, bang zijn in he... »
Wat honden doen (set van 6) Wat ik wil is wat honden doenop vloeren liggen en bekomen van nietsdan een eindje los...Een verzameling gedichten over onze trouwste vriend op vier pootjes. »
Met je hoofd in de wolken (set van 6) Wat is dat dan geluk?, vroeg de paradijsvogel.In elk geval iets met modder, knorde het varken.Een boekje vol prachtige aforismen om nog lang over te mijmeren. »
Hoera, ik ben weer wakker Hoera, ik ben weer wakkerEnge droomHOERA, ik ben weer wakker!- Ik had een enge droom Snel mijn vingernaar het knopje,het knopje van het licht.Dag stoel, dag... »