Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Marieke van de fietsenwinkel Nu word ik elke dag wakker door het uit de verte aanzwellend geluid van kwetterende vogeltjes, terwijl het licht langzaam in sterkte toeneemt en zo het opkom... »
er gaat veel goed soms koop ik valse hoop, dan weer loop ik op verzoek naar de maan of donder op soms denk ik dat ik leef, het blijkt niet echt nou ja een beetje, op bewaakte ... »
Marka We schrijven het jaar 2034……en het wordt nu steeds duidelijker dat de oude vertrouwde aarde ten dode is opgeschreven. Het klimaat is totaal op hol geslag... »
Er gaat veel goed soms koop ik valse hoop, dan weer loop ik op verzoek naar de maan of donder op soms denk ik dat ik leef, het blijkt niet echt nou ja een beetje, op bewaakte ... »
GROTE EN KLEINE BEER Toen mijn oudste kleinzoon ergens tussen de twee en drie jaar oud was, kroop hij, speels als hij was, vaker op mijn rug. We gingen samen al kruipend op avont... »
Verknipte dagen Een laatste stage voor het levenEen schuchtere jongeman, op de drempel van volwassenheid, moet in militaire dienst en voelt dat als een welkome time-out. Hij... »
De ark van no way Existing stereophotographs of the majestic airships Graf Zeppelin and Hindenburg have been made with stereocameras during the time the zeppelins were still i... »
herfstbladeren droomdenken, op alle plaatsen waar ik ben en wanneer ik toevallig niet even iets anders te doen heb, droomdenkengraven, spitten in mijn hoofd, zoeken in de d... »
De ark van no way De Ark van No WayDe vijftiger jaren, de oorlog net voorbij, onze schuilkelder net ontmanteld, de onderduikers en de twee geëvacueerde families zijn eindelij... »